ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13196330
nr 1319 6330
Nyrokoko, 84x75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:16:47
250 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.